U-23: Fatalna seria trwa
Przez długi czas skórę Srokom ratował Nathan Harker, który tak pechowo zadebiutował w pierwszym zespole podczas sparingu z Royalem Antwerp.
W 68 minucie nie pomogli mu jednak koledzy, którzy po jednej z jego interwencji nie zdołali skutecznie wybić piłki, z czego skorzystał Greenidge i pokonał Harkera.
Już w doliczonym czasie meczu Harker sam popełnił błąd, który znów okazał się prezentem dla Greenidge’a, który strzałem w długi róg ustalił wynik spotkania.
Premier League 2
Newcastle United - Stoke City 0:2 (0:0)
Bramki: Greenidge (68’, 90’+3)
Skład NUFC: Nathan Harker, Ben Kitchen, Owen Bailey, Macaulay Gillesphey, Callum Williams, Stefan O’Connor (31’ Josef Yarney), Mo Sangare, Yasin Ben El-Mhanni (71’ Craig Spooner), Tyrique Bartlett (66’ Owen Gallacher), Victor Fernandez, Luke Charman.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





