Twitter:

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:

Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:

Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_


Pracownicy klubu:

Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:

Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum


  • Poprzedni mecz

    Everton   Newcastle
     
    Premier League
    23.04.2018, 21:00
    Goodison Park
  • Następny mecz

    Newcastle   West Brom
    VS
     
    Premier League
    28.04.2018, 16:00
    St. James' Park
  • Terminarz

    28.04West Brom (d)
    05.05Watford (w)
    09.05Tottenham (w)
    13.05Chelsea (d)
    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 34 90
    2. Man Utd 34 74
    3. Liverpool 35 71
    4. Tottenham 34 68
    5. Chelsea 34 63
    6. Arsenal 34 57
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Alex Oxlade-Chamberlain doznał urazu więzadeł krzyżowych w meczu Liverpoolu z Romą i nie zagra do końca tego sezonu.
Arsene Wenger zapowiedział, że po zakończeniu sezonu opuści Arsenal, w którym pełnił funkcję menedżera od prawie 22 lat.
Michail Antonio z West Hamu nie zagra już w tym sezonie, po tym jak doznał kontuzji mięśnia uda w wygranym meczu z Southampton.
Alan Pardew nie jest już menedżerem West Bromwich. Po ośmiu porażkach z rzędu 56-latek rozstał się z klubem za porozumieniem stron.
Manchester United rozwiązał kontrakt ze Zlatanem Ibrahimovićem za porozumieniem stron.
West Ham ukarał dożywotnim zakazem stadionowym kibiców, najagresywniej protestujących przeciwko władzom klubu podczas meczu z Burnley.

Wideo:

Program BBC pt. "Alan Shearer: Demencja, futbol i ja", w którym były piłkarz Newcastle United próbuje się dowiedzieć, czy częste uderzanie piłki głową prowadzi do demencji.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl