Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Twitter

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:
Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:
Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_

Pracownicy klubu:
Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:
Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum

Poprzedni mecz: Newcastle - West Ham

Premier League

17.04.2021, 13:30

St. James' Park

Następny mecz: Liverpool - Newcastle VS

Premier League

24.04.2021, 13:30

Anfield

Terminarz 24.04 Liverpool (w)01.05 Arsenal (d)08.05 Leicester (w)12.05 Man City (d)15.05 Sheff Utd (d)23.05 Fulham (w)
Tabela 1. Man City 32 742. Man Utd 31 633. Leicester 31 564. West Ham 32 555. Chelsea 31 546. Liverpool 31 52

Z obozu rywala

Jordan Hednerson będzie pauzował przez 10 tygodni z powodu kontuzji pachwiny, jakiej doznał w meczu Liverpoolu z Evertonem (0:2).

Boczny obrońca Leicester City James Justin nie zagra do końca sezonu po tym, jak zerwał więzadła krzyżowe w meczu FA Cup.

Marcos Rojo przeniósł się z Manchesteru United do Boca Juniors. 30-latek był piłkarzem Man Utd od 2014 roku, ale od ponad roku nie grał.

Joel Matip nie zagra do końca sezonu z powodu urazu więzadła kostki. Liverpool wzmocnił obronę Ozanem Kabakem i Benem Daviesem.

Southampton wypożyczył Takumi Minamino z Liverpoolu do końca sezonu. Japończyk zajmie miejsce Shane’a Longa, który odszedł do Bournemouth.

Wideo

Skrót meczu pomiędzy Newcastle United a Wolverhampton Wanderers w ramach 26. kolejki Premier League. Sroki miały wiele szans, by wygrać, ale ostatecznie zremisowały 1:1.

 

© NUFC.com.pl