Twitter:

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:

Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:

Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_


Pracownicy klubu:

Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:

Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum


  • Poprzedni mecz

    Arsenal   Newcastle
     
    Premier League
    18.01.2021, 21:00
    Emirates Stadium
  • Następny mecz

    Aston Villa   Newcastle
    VS
     
    Premier League
    23.01.2021, 21:00
    Villa Park
  • Terminarz

    23.01Aston Villa (w)
    26.01Leeds (d)
    30.01Everton (w)
    02.02C Palace (d)
    06.02Southampton (d)
    15.02Chelsea (w)
    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man Utd 19 40
    2. Man City 18 38
    3. Leicester 19 38
    4. Liverpool 18 34
    5. Tottenham 18 33
    6. Everton 17 32
    Zobacz całą tabelę


porno

Z obozu rywali:

Pomocnik Manchesteru City Kevin de Bruyne będzie pauzował przez 4 do 6 tygodni z powodu urazu mięśnia uda, jakiego doznał w meczu z Aston Villą.
Jamie Vardy wkrótce przejdzie operację przepukliny, która doskwierała mu od dłuższego czasu i opuści z tego powodu kilka meczów Leicester City.
Menedżer Aston Villi Dean Smith nie będzie mógł przez jeden mecz zasiadać na ławce trenerskiej za obrażanie sędziego w meczu z Manchesterem City.
Po 68 meczach bez porażki na swoim boisku, seria Liverpoolu dobiegła końca. Mistrzowie Anglii przegrali na Anfield z Burnley 0:1.
Mat Ryan został wypożyczony na resztę sezonu z Brighton do Arsenalu. Australijczyk stracił miejsce w bramce Mew na rzecz Roberta Sancheza.
Sergio Aguero, który opuścił kilka meczów z powodu kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem, miał pozytywny wynik testu, co opóźni jego powrót.

Wideo:

Skrót meczu pomiędzy Newcastle United a Fulham w ramach 14. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a gola dla Srok z rzutu karnego zdobył Callum Wilson.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl