Twitter:

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:

Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:

Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_


Pracownicy klubu:

Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:

Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum


  • Poprzedni mecz

    Man Utd   Newcastle
    RAPORT
    Premier League
    06.10.2018, 18:30
    Old Trafford
  • Następny mecz

    Newcastle   Brighton
    VS
     
    Premier League
    20.10.2018, 16:00
    St. James' Park
  • Terminarz

    20.10Brighton (d)
    27.10Southampton (w)
    03.11Watford (d)
    10.11Bournemouth (d)
    24.11Burnley (w)
    01.12West Ham (d)
    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 8 20
    2. Chelsea 8 20
    3. Liverpool 8 20
    4. Arsenal 8 18
    5. Tottenham 8 18
    6. Bournemouth 8 16
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Huddersfield Town pozyskało pomocnika Adamę Diakhaby’ego z Monaco. Francuz podpisał umowę na trzy lata.
Percy Tau dołączył do Brighton & Hove Albion. 24-latek z RPA podpisał umowę na 4 lata, ale najpierw zostanie wypożyczony do innego klubu.
Leicester City wykupiło Danny’ego Warda z Liverpoolu. 25-letni bramkarz kosztował Lisy 12,5 miliona funtów.
Alisson przeniósł się z Romy do Liverpoolu. Brazylijski bramkarz kosztował 66,8 miliona funtów i stał się najdroższym bramkarzem na świecie.
Tom Cleverley nie zagra na początku sezonu, ponieważ przeszedł operację ścięgna Achillesa. Pomocnik Watfordu ma wrócić do gry na jesień.
Erik Lamela i Son Heung-min podpisali nowe kontrakty z Tottenhamem Hotspur. Koreańczyk zostanie w klubie do 2023 roku, a Argentyńczyk do 2022 roku.

Wideo:

Newcastle United rozgromiło Sunderland 5:0 w meczu drużyn do lat 23. Gole dla Srok strzelali Owen Bailey, Callum Roberts, Luke Charman dwie i Elias Sorensen.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl