Twitter:

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:

Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:

Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_


Pracownicy klubu:

Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:

Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum


  • Poprzedni mecz

    Fulham   Newcastle
     
    Premier League
    12.05.2019, 16:00
    Craven Cottage
  • Następny mecz

  • Terminarz

    Zobacz cały terminarz
  • Tabela

    1. Man City 38 98
    2. Liverpool 38 97
    3. Chelsea 38 72
    4. Tottenham 38 71
    5. Arsenal 38 70
    6. Man Utd 38 66
    Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Tottenham zanotował 113 milionów funtów zysku za sezon 2017/18. To nowy rekord Premier League pod tym względem.
Wolverhampton Wanderers wykupiło Raula Jimeneza za 30 milionów funtów z Benfiki Lizbona, skąd był wypożyczony.
FIFA dała Cardiff City i Nantes czas do 15 kwietnia, by dojść do porozumienia ws. płatności za transfer Emiliano Sali, który zginął w wypadku lotniczym.
Meczem z Crystal Palace, Tottenham Hotspur zadebiutował na swoim nowym stadionie, który może pomieścić 62 tysiące ludzi.
Po 106 dniach pracy, Claudio Ranieri został zwolniony z posady menedżera Fulham. Zespół tymczasowo poprowadzi Scott Parker.
Brendan Rodgers, który do tej pory prowadził Celtic Glasgow, został nowym menedżerem Leicester City.

Wideo:

Salomon Rondon ma na swoim koncie 10 goli zdobytych dla Newcastle United w tym sezonie. oto wideo prezentujący wszystkie trafienia wenezuelskiego napastnika.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl