Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Twitter

Oficjalne konto klubu: @NUFC

Piłkarze pierwszego zespołu:
Rolando Aarons - @RolandoAarons
Vurnon Anita - @Vurnon
Adam Armstrong - @AdamArma9
Christian Atsu - @C___Clark
Ciaran Clark - @ChristianAtsu20
Karl Darlow - @karldarlow
Siem de Jong - @siemdejong
Paul Dummett - @PaulDummett
Rob Elliot - @the_dilsh
Jesus Gamez - @JesusGamez02
Dwight Gayle - @dwightgayle
Yoan Gouffran - @YGouffran
Massadio Haidara - @MassadioHaidara
Isaac Hayden - @IsaacHayden65
Tim Krul - @TimKrul
Achraf Lazaar - @LazaarAchraf
Jamaal Lascelles - @Lascelles16
Chancel Mbemba - @mbemba22
Ayoze Perez - @AyozePG
Emmanuel Riviere - @ManuRiv
Ivan Toney - @ivantoney24
DeAndre Yedlin - @yedlinny

Piłkarze rezerw i akademii:
Daniel Barlaser - @barlaser_97
Yasin Ben El-Mhanni - @Yass_maestro
Stefan Broccoli - @stefan_broccoli
Kyle Cameron - @kylecam54
Luke Charman - @LukeCharman_
Stuart Findlay - @stuartfindlay95
Alex Gilliead - @AlexGilliead
Macaulay Gillesphey - @gillesphey
Nathan Harker - @HarkerNathan
Mackenzie Heaney - @HeaneyKenzie7
Sean Longstaff - @seanlongstaff97
Kevin Mbabu - @Kevin_Baboo
Lewis McNall - @mcnall_lewis
Callum Roberts - @Calroberts_
Jamie Sterry - @JamieSterry2
Jordan Storey - @JordanStorey8
Haris Vuckić - @VuckicHari29
Freddie Woodman - @41Woodman41
Paul Woolston - @PAULHW_

Pracownicy klubu:
Rafa Benitez (menedżer) - @rafabenitezweb
Simon Smith (tr. bramkarzy) - @simonsmithgk
Dan King (nufc.co.uk) - @dankingNUFC
Tom Easterby (nufc.co.uk) - @tje93
Serena Taylor (fotograf) - @iamserenataylor
Lee Marshall (menedżer relacji z kibicami) - @LeeMarshall9

Byli piłkarze Newcastle:
Mehdi Abeid - @reelM_abeid
Faustino Asprilla - @TinoasprillaH
Demba Ba - @dembabafoot
Joey Barton - @Joey7Barton
Warren Barton - @warrenbarton2
John Beresford - @therealbez3
Olivier Bernard - @seedorf77
Remy Cabella - @RemyCabella
Andy Carroll - @AndyTCarroll
Papiss Cisse - @CissePapiss
Mathieu Debuchy - @MatDebuchy
Robbie Elliott - @robbieelliott3
Shane Ferguson - @shane_fergie
Paul Gascoigne - @gazza8gascoigne
Keith Gillespie - @KeithGillespie7
Shay Ginola - @teamginola
Shay Given - @No1shaygiven
Jonas Gutierrez - @elgalgojonas
Dietmar Hamann - @DietmarHamann
Steve Harper - @steveharper37
Shaka Hislop - @ShakaHislop
Steve Howey - @stevehowey624
Daryl Janmaat - @daryljanmaat89
Rob Lee - @7RobLee
Peter Lovenkrands - @lovenkrands11
Michael Owen - @themichaelowen
Darren Peacock - @DPeacock5
Mick Quinn - @mickquinn1089
Peter Ramage - @peterramage83
Nile Ranger - @NilePowerRanger
Wayne Routledge - @WayneRoutledge
Alan Shearer - @alanshearer
Danny Simpson - @dannysimpson
Moussa Sissoko - @MoussaSissoko
Nolberto Solano - @nobbysolanouk4
Pavel Srnicek - @PavelSrnicekGK
Ryan Taylor - @TaylorR1984
Chris Waddle - @chriswaddle93
Steve Watson - @wattoon
Georginio Wijnaldum - @GWijnaldum

Poprzedni mecz: Newcastle - Leeds

Premier League

18.09.2021, 16:00

St. James' Park

Następny mecz: Watford - Newcastle VS

Premier League

25.09.2021, 16:00

Vicarage Road

Terminarz 25.09 Watford (w)02.10 Wolves (w)16.10 Tottenham (d)23.10 C Palace (w)30.10 Chelsea (d)06.11 Brighton (w)
Tabela 1. Chelsea 5 132. Liverpool 5 133. Man Utd 5 134. Brighton 5 125. Man City 5 106. Everton 5 10

Z obozu rywala

Patrick Vieira został nowym menedżerem Crystal Palace. Zastąpił na tym stanowisku Roya Hodgsona, który odszedł z klubu po 4 latach pracy.

Wolves pozyskali Francisco Trincao z Barcelony na zasadzie rocznego wypożyczenia. Wcześniej do klubu dołączył obrońca Yerson Mosquera.

Leeds United wykupiło Jacka Harrisona z Manchestereru City. 24-latek ostatnie trzy lata spędził na wypożyczeniu w klubie z Ellan Road.

Norwich City wypożyczyło z Chelsea Billy’ego Gilmoura. Reprezentant Szkocji spędzi z Kanarkami cały sezon.

Leicester City pozyskało Boubakary’ego Soumare z Lille. Francuski pomocnik miał kosztować Lisy 17 milionów funtów.

Wideo

Skrót meczu pomiędzy Newcastle United a Wolverhampton Wanderers w ramach 26. kolejki Premier League. Sroki miały wiele szans, by wygrać, ale ostatecznie zremisowały 1:1.

 

© NUFC.com.pl