Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 28 lutego 2012, 13:34 | Marek

Cisse wycofany z reprezentacji

Newcastle United wycofało ze składu Senegalu Papissa Dembę Cisse, po tym, jak piłkarz w ostatnim meczu przeciwko Wolverhampton Wanderers doznał lekkiej kontuzji pachwiny. Drużyna Lwów Tarangi zmierzy się jutro z Republiką Południowej Afryki.

Rzecznik prasowy klubu powiedział: - Newcastle United może dziś potwierdzić, że Papiss Cisse został wycofany ze składu Senegalu, który zmierzy się w środę z RPA.

- Napastnik, który został kupiony w styczniu z Freiburga, doznał dobranego urazu pachwiny w sobotnim meczu przeciwko Wolves zremisowanym 2:2 i został zmieniony w drugiej połowie.

- Po ocenie sztabu medycznego United, Cisse nie zagra w środkowym meczu Senegalu.

Nie wiadomo jeszcze, czy Cisse będzie mógł zagrać w niedzielnych derbach z Sunderlandem.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 1

YohanCabaye napisał:28.02.12, 18:32
Sprytnie to wymyślili hehe

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl