Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  1 marca 2018, 20:54 | Marek

Turniej kibiców w Jaworznie

Już 10 marca Toon Army Poland weźmie udział w kolejnych zawodach, tym razem w turnieju Fan-Clubów w Jaworznie. Chętni są zaproszeni do współudziału.

Każdy kibic Newcastle chcący wspomóc zespół Toon Army Poland swoją grą, jest proszony o kontakt na e-mailowy adres nufc@interia.pl.

Mile widziani są również kibice, którzy chcą wesprzeć drużynę dopingiem. Po więcej informacji również mogą zgłosić się pod ww. adres.

Turniej, w którym maksymalnie weźmie udział 12 drużyn, odbędzie się w Hali Widowiskowo Sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl