Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  6 grudnia 2017, 20:13 | Marek

Lascelles nie wyklucza powrotu

Jamaal Lascelles ma na dzieję, że już w sobotnim meczu z Leicester City będzie w stanie wrócić do składu Newcastle United, po wyleczeniu kontuzji stopy.

Kapitan Srok wrócił już do treningów i na razie nie odczuwa problemów ze stopą, ale z decyzją o występie przeciwko Lisom będzie musiał jeszcze poczekać.

- W tym tygodniu trenowałem pierwszy raz i była to dobra oznaka tego, jak się trzyma moja stopa. Jutro znów będę trenować, będzie intensywniej i zobaczymy jak będzie - mówi kapitan.

- Trudno się na to patrzy z boku, szczególnie kiedy drużyna sobie nie radzi.

- Czuję się odpowiedzialny. Staram się wrócić jak najszybciej i trzymam kciuki za to, by stało się to już w sobotę. Chcę wrócić na boisko, ale mam nadzieję, że po tygodniu dobrych treningów będą w stanie w sobotę wrócić do składu.

O wynikach Srok mówi: - W zeszłym sezonie byliśmy Manchesterem City Championship. W bieżących rozgrywkach mierzymy się z piłkarzami wartymi 40-50 milionów funtów.

- Jesteśmy drużyną, która wie, że nasza więź będzie bardzo ważna.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 1

AdeptusNewcastlus napisał:08.12.17, 13:37
Oby, bez niego obrona leży i kwiczy. Wawrzyniaka i Amerykanina na ławkę i najlepiej niech nie wstają do końca sezonu.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl