Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 26 sierpnia 2017, 14:02 | Marek

U-23: Pierwsza porażka

Drużyna Newcastle United do lat 23 rozpoczęła sezon trzema meczami na wyjeździe. Dwa pierwsze udało się wygrać, ale w Middlesrbough Sroki przegrały 0:1.

W pierwszej połowie obie drużyny nie potrafiły stworzyć zagrożenia pod bramką rywali, aż do doliczonego czasu gry, gdy George Miller dostawił tylko nogę i trafił z bliska do siatki.

Po przerwie Newcastle robiło wszystko, żeby doprowadzić do wyrównania. Strzał Craiga Spoonera obronił bramkarz, Callum Smith uderzył wzdłuż bramki, główka Kyle Camerona została wybroniona, a Macauley Gillespheu nie zdołał pokonać bramkarza z kilku metrów.

Sroki domagały się też rzutu karnego, gdy główka Owena Gallachera rzekomo odbiła się od ręki rywala, lecz sędzia widział to inaczej i nakazał grać dalej.

Bardzo bliski uratowania punktu dla drużyny Petera Beardsleya był Daniel Barlaser, który w doliczonym czasie gry trafił w słupek i ostatecznie Sroki przegrały pierwszy raz w sezonie.

Premier League 2
Middlesbrough FC – Newcastle United 1:0 (1:0)
Bramka:
Miller (45’)

Skład NUFC: Nathan Harker, Stefan O’Connor, Josef Varney, Macaulay Gillesphey, Kyle Cameron, Jack Hunter, Craig Spooner (46’ Owen Gallacher), Liam Smith, Callum Smith, Luke Charman, Tom Heardman (46’ Daniel Barlaser)


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl