WKS w półfinale
Bohaterem meczu został Didier Drogba, który co prawda najpierw nie wykorzystał rzutu karnego, ale później dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Trzecie trafienie dołożył Yaya Toure.
W półfinale, który odbędzie się w środę o godzinie 20:00, Wybrzeże Kości Słoniowej zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Gabon - Mali. W drugim półfinale Zambia, która pokonała w sobotę Sudan 3:0, spotka się z Ghaną lub Tunezją.
Tymczasem Adam Campbell, który wraz z reprezentacją Anglii U-17 przebywa w Portugalii na turnieju Algarve Cup, zagrał od 61 minuty w zremisowanym 2:2 meczu z Holandią. W poniedziałek Anglicy zagrają ostatni mecz w turnieju przeciwko Francji.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





