Diame zaskoczył selekcjonera
Dwa tygodnie temu pomocnik Newcastle United ogłosił, że nie zamierza już grać dla Senegalu, ponieważ chce się skupić na swojej karierze klubowej.
Cisse twierdzi, że Diame nie jest na końcu swojej kariery i jeszcze mógłby pomóc drużynie narodowej, ale zamierza uszanować decyzję piłkarza.
- Byłem tym kompletnie zaskoczony, ponieważ wszyscy wiedzą, że mam dobre relacje z Diame. Najwyraźniej to jest osobista decyzja, ale nie zgadzam się z nią, ponieważ on jest wciąż młodym, dobrym piłkarzem i kraj go potrzebuje - mówi Cisse.
- Wciąż mógł dać wiele reprezentacji i jeszcze wiele lat gry w piłkę przed nim. Jednak podjął taką, a nie inną decyzje i muszę to uszanować.
Tymczasem w innej afrykańskiej reprezentacji zagrał Chancel Mbemba. DR Konga przegrała wczoraj z Kenią 1:2 w meczu towarzyskim. Mbemba rozagrał pełne 90 minut, tym razem na środku obrony, a nie jako defensywny pomocnik, jak to ma w zwyczaju w kadrze.
Z kolei Matt Ritchie przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz Szkocji ze Słowenią w eliminacjach Mistrzostw Świata. Szkoci wygrali 1:0 po golu Chrisa Martina.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





