Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  4 grudnia 2016, 22:30 | Marek

Clark krytykuje sędziów

Ciaran Clark nie ma pojęcia dlaczego arbiter nie uznał jego gola w meczu z Nottingham Forest. Irlandczyk w ogóle nie był zadowolony z pracy sędziów.

Newcastle United przegrało w piątek w Nottingham 1:2, ponieważ przez połowę meczu grało w dziewiątkę, a po meczu sporo krytyki spadło na sędziego Stephena Martina.

- Nie widziałem powtórki, ale myślę, że sędzia zagwizdał i powiedziałem, że faulowałem piłkarza, który mnie krył, ale jeśli pamięć mnie nie myli, to tam o żadnym faulu nie mogło być mowy. To mógł być punkt zwrotny w tym meczu - mówi Clark.

- To był ważny mecz i w tej lidze wszystkie decyzje muszą być trafione, właściwe. Moim zdaniem wiele decyzji w tym meczu było błędnych.

- Ostatecznie to jest sprawa sędziego oraz jego liniowych, ponieważ to oni podejmują decyzje. Jednak my uważamy, że zbyt dużo decyzji było podjętych przeciwko nam i były błędne.

- Wychodząc na drugą połowię widzieliśmy co nas czeka. Utrzymanie wyniku 1:0 grając w dziewiątkę zawsze będzie trudnym zdaniem. Przy stanie 1:1 wiedzieliśmy, że musimy utrzymać remis i to byłby dla nas świetny wynik.

- Pokazaliśmy sporo dumy na boisku i do samego końca trzymaliśmy się razem. Spróbujemy wyciągnąć te pozytywy z mecz, ale ostatecznie odczuwamy rozczarowanie.

- W tym tygodniu ciężko pracowaliśmy. Wiemy, że w meczu z Blackburn nie zagraliśmy tak dobrze, jak byśmy chcieli, ale przeciwko Hull i Forest pokazaliśmy dumę.

- Teraz się przegrupujemy, ruszymy znów w przyszłym tygodniu i przygotujemy się do meczu.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl