Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 22 lutego 2016, 13:29 | Marek

Coloccini kontuzjowany

Brytyjskie media podają, że kapitan Newcastle Fabricio Coloccini doznał urazu łydki po sobotnim meczu z Lillestrom i będzie musiał pauzować przez miesiąc.

Argentyński obrońca cały sparing przeciwko norweskiej drużynie przesiedział na ławce, ale wziął udział w pomeczowym rozbieganiu i wtedy miał nabawić się kontuzji.

Oznacza to, że Sroki ponownie zostały tylko z dwoma zdrowymi środkowymi obrońcami, ponieważ kontuzjowany jest również Chancel Mbemba, ale Steve McClaren informował ostatnio, że były piłkarz Anderlechtu może być gotowy na spotkanie ze Stoke City.

Jeśli się nie wykuruje, to w obronie Srok zobaczymy Stevena Taylora i Jamaala Lascellesa.

Dziennikarze spekulują też, że jeśli przez miesiąc nieobecności Colocciniego wyniki Newcastle się poprawią, to 34-letni defensor może na stałe stracić opaskę kapitana.

Tymczasowo funkcję tę najprawdopodobniej pełnić będzie Jonjo Shelvey, który dowodził drużyną w sparingu z Lillestrom. Gdy opuścił boisko, opaskę przejął Steven Taylor.

Z kolei od jutra do pełnych treningów z drużyną wracają Paul Dummett, Vurnon Anita, Siem de Jong oraz Jack Colback i cała czwórka będzie dostępna na spotkanie ze Stoke.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl