Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  3 stycznia 2012, 17:57 | Marek

Lawro: 1-1 na St. James’ Park

Ekspert BBC i były piłkarz Liverpoolu Mark Lawrenson spodziewa się, że w jutrzejszym meczu pomiędzy Newcastle United i Manchesterem United na St. James’ Park padnie remis.

- W piątek Newcastle dość wyraźnie przegrało na Anfield, ale tylko z powodu jakości, jaką wniósł po wejściu z ławki Steven Gerrard – twierdzi Lawrenson.

- Sroki znów mogą okazać się trudnym rywalem dla Manchesteru United, ponieważ będą mieć sporą przewagę w ataku. Niedługo Demba Ba wyjeżdża na Puchar Narodów Afryki i na pewno jest w formie, a Manchesterowi brakuje piłkarzy w obronie.

- Były głosy o konflikcie Wayne’a Rooneya i Sir Alexa Fergusona przed szokującą porażką z Blackburn, ale jeśli to prawda, to spodziewam się, że Rooney będzie miał coś do udowodnienia w tym meczu.

- Nawet jeśli Rooney wróci i nawet jeśli Newcastle nie zagra dobrze, to ich ciężka praca i organizacja we wszystkich formacjach sprawią, że trudno będzie ich pokonać.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 3

Jurij napisał:03.01.12, 19:42
Jeśli się przyjrzeć wynikom z ostatnich 2 tygodni, to byliśmy świadkami wielu niespodzianek. Miło było by zdobyć jutro jakieś punkty i też zaszokować
Gibek napisał:03.01.12, 20:45
o to się zdziwiłem jego typem, ponieważ zazwyczaj nas skreśla i skazuje na porażkę, ale jakby ta prognoza się ziściła to byłbym bardzo zadowolony
Mike napisał:03.01.12, 21:30
Taki z niego ekspert od typowania jak ze mnie sprzedawca fajerwerków z Tijuany.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl