U-18: Derby dla Sunderlandu
Goście prowadzlili od 13 minuty, gdy po strzale Daniela Pybusa piłka odbiła się od Bena Pollocka i Brendan Pearson nie był w stanie skutecznie interweniować.
Na 2:0 Sunderland zasłużenie podwyższył dzięki bramce Elliota Embletona, który skorzystał na sprytnym podaniu piętą od Andrew Nelsona.
W drugiej połowie Sroki zaprezentowały się lepiej, ale do siatki nie trafiły, co kolejny raz udało się Sunderlandowi. Na 10 minut przed końcem na listę strzelców wpisał się Joel Asoio.
Barclays U-18 Premier League
Newcastle United - Sunderland 0:3 (0:2)
Bramki: Pybus, Embleton, Asoio
Skład NUFC: Brendan Pearson, Yannick Aziakonou, Ben Kitchen, Shane Donaghey, Ben Pollock, Owen Bailey (38’ Owen Gallacher), MacKenzie Heaney, Lewis Suddick (80’ Oliver Long), Luke Charman, Louis Johnson (70’ Lewis McNall), Callum Smith.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 2
SebaTheToon napisał:20.09.15, 17:05Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





