Ferguson w Millwall
24-letni skrzydłowy może zadebiutować już jutro, gdy w pierwszej kolejce trzeciej ligi Millwall, które jest spadkowiczem, zagra na wyjeździe z Shrewsbury Town.
To już czwarte wypożyczenie w karierze wychowanka Derry City. Dwukrotnie trafiał z Newcastle do Birmigham City, a w zeszłym sezonie grał dla Glasgow Rangers.
W barwach Srok Ferguson rozegrał 32 mecze i nie zdobył żadnego gola.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 2
dbmagpie napisał:07.08.15, 14:29Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





