Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 27 lipca 2015, 21:52 | Marek

Austin w tym tygodniu Sroką?

Metro zasugerowało, że w tym tygodniu kibice Newcastle United doczekają się transferu Charliego Austina z Queens Park Rangers na St. James’ Park.

Z kolei Daily Mail dotarło do źródeł, które informują, że to ciągnące się od lat problemy z barkiem napastnika Londyńczyków są przeszkodą w przeprowadzeniu transferu.

Działacze Newcastle zażądali zapewnień, że uraz ten jest wyleczony i nie będzie już doskwierał Austinowi. Z tego powodu zaplanowano wstępne badania, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sam piłkarz miał skontaktować się z Newcastle, by wyrazić swoją chęć gry dla Srok.

Żeby jednak wszystko doszło do skutku, QPR musi najpierw obniżyć żądaną kwotę transferową, gdyż klub z St. James’ Park nie zamierza wykładać 15 milionów funtów.

Wcześniej w The Mirror pojawiły się też informacje, że Austin chce zarabiać ponad 85 tysięcy funtów tygodniowo, czego w Newcastle nikt by mu nie zaoferował. Jednak zawodnik, a także jego ojciec wyśmiali te plotki na Twitterze.

Charlie zamieścił okładkę książki dla dzieci Mr Greedy (Pan Chciwy), dodając do tego wiele roześmianych emotikonek, z kolei jego ojciec Fred napisał: - Co za stek bzdur.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 3

dbmagpie napisał:27.07.15, 22:55
Czuję ,że Charlie zasili nasze szeregi jeszcze przed meczem z Soton.Skoro nasz klub ma zrobić specjalistyczne badania odnośnie jego barku to znaczy ( przynajniej dla mnie ) ,że rozmowy sa bardziej zaawansowane niz myślałem.Podejżewam ,że jeśli te badania wypadną pomyślnie dla nas to reszta pójdzie już w miarę szybko.Myślę,że QPR zejdzie z ceny aby zarobić na nim niż oddać go za darmo za rok.A kolejny napastnik jest nam potrzebny.Tymbardziej ,że wypadł Riviere i nie wiadomo co z Armstrongiem.Ponadto pozycja Cisse w klubie jest niepewna.Jak ktoś złoży zadowalającą ofertę za niego to napewno nasi go sprzedadzą.
SebaTheToon napisał:27.07.15, 23:26
Austin super ale obrona!!! Sam Mbemba nic nie zmieni. Janmaat jak na razie to nasz jedyny obronca na poziomie PL. Moze Haidara sie rozwinie nam bo daje duzo w ofensywie na razie ale z obroną różnie
Adams napisał:28.07.15, 13:04
Jak nie w tym tygodniu to w następnym i następnym itd.
@SebaTheToon, może będziemy grać jak u Keegana, wyniki po 4:3, 7:1 :-)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl