Kadra na Hong-Kong
Newcastle już po raz czwarty weźmie udział w azjatyckim turnieju „siódemek”. W 2012 roku Sroki triumfowały, rok później przegrały w finale, a ostatnim razem odpadły w półfinale.
- Piłkarze uwielbiają ten turniej - mówi Beardsley. - Podoba im się każdy szczegół, cieszą się z tym doświadczeniem i ma to bardzo korzystny wpływ na ich rozwój.
- To są wspaniałe zawody i z każdym meczem jest więcej kibiców. Finał to wspaniałe wydarzenie i bardzo chcielibyśmy ponownie unieść puchar.

Z tyłu (od lewej): Liam Smith, Alex Gilliead, Tom Heardman, Dan Barlaser, Callum Williams; Z przodu (od lewej): Peter Beardsley (menedżer ds. rozwoju), Carl Nelson (fizjoterapeura), Billy Coulston (analityk), Macaulay Gillesphey, Adam Laidler, Jamie Sterry, Callum Roberts, Ben Dawson (trener rozwoju), Simon Tweddle (trener siłowy), Greg McDermott (trener). W kółku: Paul Woolston (nieobecny z powodu uczestnictwa w Mistrzostwach Europy do lat 17).
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 3
Czarek 8thD napisał:21.05.15, 16:39Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





