Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  4 maja 2015, 11:23 | Marek

Konflikt Krula z Coloccinim

Jak podaje The Telegraph, po meczu z Leicester City w autobusie Newcastle doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Timem Krulem a Fabricio Coloccinim.

Do spięcia miało dojść, gdy piłkarze Newcastle United jechali autobusem ze stadionu na lotnisko, gdyż samolotem wracali na północny-wschód Anglii.

Krul był bardzo zdenerwowany postawą defensywy Srok, a także brakiem przywództwa ze strony Colocciniego, który jest kapitanem zespołu.

Coloccini może ostatecznie stracić opaskę kapitana na trzy mecze kończące sezon, a faworytem do jej przejęcia jest Jack Colback, na co wskazują wypowiedzi Johna Carvera.

Trener Srok powiedział po meczu z Leicester: - Gdybyśmy mieli jedenastu Jacków Colbacków w szatni pracujących tak ciężko dla drużyny, jak on, to bylibyśmy bohaterami.

Tymczasem pojawia się plotki, że Coloccini po całej kłótni zapowiedział, że już więcej nie zagra dla Newcastle, lecz informacje te nie są potwierdzone.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 4

seal napisał:04.05.15, 11:50
To niech wypierdala mop jeden. Jest przesłaby, nigdy nie zasługiwał na te opaske kapitanska. W moich oczach jest slabszy niz williamson.
dbmagpie napisał:04.05.15, 13:21
Jesli Colo nie chce już dla nas zagrac to niech nie gra .Łachy nie robi.Nasi powinni odwołac się od czerwonej Janmaata bo być może by ją anulowano.Wtedy Colo nam nie potrzebny.Janmaat z tyłu z Dummetem tez by sobie poradzili.Jeszcz jest młody Satka.Co prawda ma małe dowiadczenie ale myslę, ze by sobie poradził razem w parze z Dummetem.Czasem takie żółtodzioby graja z wiekszym zaangazowaniem i zacięciem niż te doświadczone wygi które czesto grają bardzo asekuracyjne i dokładaja nogi do kazdej piłki.
dbmagpie napisał:04.05.15, 13:26
mmiało byc - nie dokładaja nogi do każdej piłki.
Adams napisał:04.05.15, 19:13
Ponoć Dummett znowu ma kontuzję. Jeśli jeszcze Colo odmówi gry, to zagramy w ogóle bez obrońców.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl