Carver: Nic się nie zmieniło
- Nic się nie zmieniło, jeszcze nie rozmawiałem z Mike’em. Miałem jednak dobrą rozmowę z Lee Charnleyem, ale nic się nie zmieniło - mówi Carver.
- Klub przechodzi przez proces, a trzeba pamiętać, że jest to wielki klub, więc muszą dokładnie sprawdzić każdego kandydata. Ja również jestem zaangażowany w ten proces i kiedy nadejdzie czas, to klub przedstawi nowego głównego trenera.
- Jednak gdy nadejdzie mecz z Hull City, to minie już prawie miesiąc od odejścia Alana Pardew i jestem prawie pewny, że do tego czasu sprawa się wyjaśni.
Newcastle jak na razie nie wykazuje żadnej aktywności na rynku transferowym, a Carver w tym temacie również nie miał wiele do powiedzenia.
- Muszę szczerze przyznać, że w pełni skupiam się tylko na przygotowaniu drużyny. Nie angażuję się w to kto przyjdzie, a kto odejdzie. Skupiam się tylko na meczu z Southampton.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 2
Marek napisał:15.01.15, 16:18Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





