Garde czeka do lata?
Garde, który po ostatnim sezonie rozstał się z Olympique’em Lyon, chciałby też zatrudnić własny sztab szkoleniowy, a problemem jest to, że np. trener bramkarzy Bruno Genesio, z którym współpracował we Francji, wciąż ma ważny kontrakt.
Oznaczałoby to, że Newcastle nie tylko musi wykupić trenera z Lyonu, ale jeszcze musi zwolnić Andy’ego Woodmana, którego kontrakt ze Srokami obowiązuje do 2020 roku, tak samo jak w przypadku Johna Carvera i Steve’a Stone’a.
Według Chronicle te wymagania nie przekreślają jednak kandydatury Garde’a. Wiele zależy od tego czy Francuz zdecyduje się przerwać swoją przerwę od futbolu, ale należy też pamiętać, że nie jest on jedynym kandydatem do posady głównego trenera Newcastle.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





