Sky: Poszukiwania trwają
Sky powołując się na swoje źródła potwierdziło też informacje, jakie pojawiły się w innych mediach, o tym, że Sroki rozmawiały z Remim Garde’em.
Francuski szkoleniowiec jest już zdecydowanym faworytem bukmacherów. Kurs na to, że zostanie nowym trenerem Newcastle wynosi od 1.16 do 1.3.
Drugi w zestawieniu jest Tim Sherwood, który jeszcze kilka dni temu był faworytem, ale po informacjach o rozmowach z Garde’em, kurs na niego spadł aż do 5.00.
Wciąż nie wiadomo, czy klub w ogóle rozważa powierzenie drużyny Johnowi Carverowi na stałe, z kolei kilku kandydatów, jak Steve McClaren czy Frank de Boer nie wyraziło zainteresowania.
Najprawdopodobniej nowy trener rozpocznie swoją pracę po meczu z Southampton. Carver już został poproszony o przygotowanie zespołu na ten mecz, po którym Sroki mają dwa tygodnie przerwy i może to być idealny moment do wprowadzenia nowego trenera do klubu.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
MdV napisał:12.01.15, 17:32Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





