Cabella: Dobrze zagrałem
Cabella powiedział dla Chronicle: - Myślę, że mój występ był dobry, prawdopodobnie najlepszy w tym sezonie. Muszę dalej tak grać. Muszę codziennie ciężko pracować, by to powtórzyć.
O samej porażce z The Blues mówi: - Mieliśmy pecha. Chelsea to jest wspaniała drużyna, najlepsza w Premier League. Pierwsza połowa była dla nas udana. Po przerwie było ciężko.
- Musimy ciężko pracować przed meczem z Southampton i mam nadzieję, że w przyszłą sobotą odniesiemy nad nimi zwycięstwo.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
Thomash napisał:13.01.15, 12:44Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





