Tiote liczy na sukces
- W finale w 2012 roku wszyscy myśleli, że wygramy, bo za każdym razem nasi kibice liczą na nasze zwycięstwo. Na razie się nie udało, ale teraz damy z siebie wszystko - mówi Tiote.
- Mamy kilku dobrych piłkarzy, gdy spojrzy się na nasz skład i uważamy, że awans do finału nie jest niemożliwy. Jednak trzeba robić wszystko na boisku, bo afrykański futbol jest trudny. Nie ma łatwych meczów, a każdy kraj ma dobrych zawodników i chce wygrać.
- Myślę, że najlepsza drużyna wygra cały turniej.
Puchar Narodów Afryki rozpocznie się 17 stycznia i potrwa do 8 lutego. Wybrzeże Kości Słoniowej zagra w grupie D z Gwineą (20 stycznia), Mali (24 stycznia) i Kamerunem (28 stycznia).
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





