Czas na debiut Alnwicka?
Przy kontuzji Tima Krula, to oznacza, że w bramce będzie musiał stanąć 21-letni Jak Alnwick, który jeszcze nie rozegrał żadnego meczu w pierwszej drużynie Srok. Na ławce najprawdopodobniej zasiądzie 17-letni Freddie Woodman.
Alnwick jest podstawowym bramkarzem drużyny Newcastle do lat 21, a kilka razy siedział na ławce rezerwowych w meczach pierwszego zespołu, m.in. w sobotnim spotkaniu z West Hamem. Teraz pojawiła się szansa, że wychowanek klubu zaliczy swój debiut.
W kadrze jest jeszcze Karl Darlow, ale jest on wypożyczony na cały sezon do drugoligowego Nottingham Forest i nie może zostać ściągnięty z powrotem do Newcastle.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





