Umowa Cabelli „w 90% gotowa”
- Umowa jest gotowa na 90%, jeszcze nie na 100%. Transfer jeszcze nie został sfinalizowany, ale wszystko do tego zmierza. Rozmowy trwają, szczególnie na temat bonusów - mówi Courbis.
- Nie martwię się tym. Laurent i Louis Niccolin (odpowiednio dyrektor i właściciel klubu) słusznie odrzucili pierwszą, irytującą ofertę, która była śmieszna.
Newcastle zapłaci 12 milionów funtów za Cebellę i będzie mu płacić 50 tysięcy funtów tygodniowo.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





