Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  8 czerwca 2014, 13:55 | Marek

5 milionów za Yangę-Mbiwę

Olympique Marsylia przygotowuje się do złożenia Newcastle United oferty za Mapou Yangę-Mbiwę. Francuski klub jest gotowy zapłacić za niechcianego na St. James’ Park obrońcę 5 milionów funtów, czyli o 2.5 miliona mniej, niż zapłaciło za niego Newcastle.

Rozmowy pomiędzy Newcastle a Marsylią rozpoczęły się już w zeszłym tygodniu i jeśli Olympique dogada się z Yangą-Mbiwą w sprawie kontraktu, to przygoda 25-latka ze Srokami dobiegnie końca.

Niepowodzenie Francuza w Newcastle jest sporym rozczarowaniem, biorąc pod uwagę fakt, że był kapitanem Montpellier, które sięgnęło po tytuł Mistrza Francji i regularnie był powoływany do reprezentacji Trójkolorowych, chociaż zaliczył w niej tylko 3 występy.

Dla Newcastle Yanga-Mbiwa zagrał w 46 meczach, a na przeszkodzie do kolejnych występów stanął mu pomysł Alana Pardew, który uznał, że 25-latek będzie rywalizował z Fabricio Coloccinim o miejsce na lewym środku obrony i wydaje się, że w walce z kapitanem Srok był skazany na porażkę.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 1

seal napisał:08.06.14, 22:44
Jak oddać za darmo obrońcę, który mógł być najlepszym stoperem w premier League tylko w Newcastle.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl