Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  8 czerwca 2014, 13:32 | Marek

Katarski klub chce Taylora

Minął dopiero tydzień od wypowiedzi agenta Stevena Taylora, który stwierdził, że jego klient pozostanie w Newcastle United, a już pojawiły się nowe plotki dotyczące wychowanka Srok. Tym razem Sky Sports podało, że zainteresowani są nim Katarczycy.

Taylor od dłuższego czasu był łączony z wieloma klubami z Anglii (m.in. Queens Park Rangers i Stoke City), a także z zagranicy (m.in. Galatasaray). Teraz do tego grona dołączył katarski Al-Sadd.

Klub z Bliskiego Wschodu jest gotowy zaoferować 28-letniemu defensorowi lukratywny, długoterminowy kontrakt, który może go przekonać do zmian barw klubowych.

Umowa Taylora z Newcastle wygasa za dwa lata, a on sam na razie chce powalczyć o miejsce w swoim ukochanym klubie, lecz brak gry w wyjściowym składzie może go skłonić do odejścia.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl