Best wrócił do Newcastle
Best został powołany do reprezentacji po dłuższej przerwie, ale na zgrupowanie dołączył dopiero w sobotę, ponieważ chciał być przy swojej żonie podczas narodzin ich pierwszego dziecka. Po powrocie do Irlandii przeszedł testy medyczne.
Selekcjoner Giovanni Trapattoni uznał, że po wyjazdowym zwycięstwie 4:0 nad Estonią w barażach eliminacji do Euro 2012, nie będzie potrzebował Besta, tym bardziej, że nie jest on w pełni zdrowy i odesłał piłkarza do domu.
Piłkarz ma nadzieję, że będzie gotowy na sobotni mecz z Manchesterem City.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





