Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  1 maja 2014, 14:34 | Marek

Apel Pardew do kibiców

Alan Pardew zdaje sobie sprawę z tego, że kibice są niezadowoleni z pracy, jaką wykonuje na St. James’ Park i chcą jego odejścia, ale ma nadzieję, że fani nie odwrócą się od swoich piłkarzy i w sobotnie popołudnie będą ich wspierać jak zawsze.

- Wiem, że kibice nie są zadowoleni i rozczarowani, szczególnie moją osobą. Jednak potrzebujemy tego, by widownia była odpowiednio nastawiona. Piłkarze potrzebują wsparcia - mówi Pardew.

W sobotę Newcastle będzie miało okazję do przerwania swojej fatalnej serii sześciu porażek z rzędu w spotkaniu z Cardiff City. Menedżer obiecał, że piłkarze z całych sił powalczą o zwycięstwo.

- Jeśli pokażemy taki sam charakter jak z Arsenalem, to mamy wystarczającą jakość, by wygrać mecz z Cardiff. Jedyne czego jestem pewien, to fakt, że damy z siebie wszystko.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl