Williamson: To był trudny wieczór
- To był trudny wieczór. Rywale mają dobry zespół - mówi Williamson. - Są zorganizowani i posiadają zawodników, którzy potrafią wyrządzić ci szkody.
- Ogólnie jesteśmy rozczarowani, ponieważ moim zdaniem w pierwszej połowie tworzyliśmy okazje, byliśmy solidni i niewiele z tego wychodziło. Oni strzelili gola z kontry, co jest rozczarowujące, lecz dalej walczyliśmy i sprawiliśmy im wiele problemów.
- Druga połowa była trudna, rozproszyliśmy się, bo mecz stał się bardziej otwarty.
O pięknej bramce Rossa Barkleya Williamson powiedział: - To młody, fantastyczny piłkarz, ale sami popełniliśmy kilka błędów. Powinniśmy to zatrzymać, ale to był świetny indywidualny gol.
Środkowy obrońca Srok uważa, że we wczorajszym meczu zawodnikom brakowało energii, a bez tego trudno będzie im walczyć z kimkolwiek. 30-latek wierzy, że zespół szybko się pozbiera.
- Jesteśmy drużyną, która polega na energii, a z każdą minutą byliśmy bardziej zmęczeni. W pierwszej połowie walczyliśmy i zasłużyliśmy na gola, ponieważ stworzyliśmy wystarczająco dużo okazji.
- Musimy się pozbierać i upewnić się, że będziemy znowu walczyć, bo w sobotę mamy ważny mecz. Musimy się z tego otrząsnąć i ponownie ruszyć.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





