Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 11 marca 2014, 15:14 | Marek

Pardew liczy na młodych

Alan Pardew ma nadzieję, że drużyna Newcastle United do lat 18 zdoła pokonać Chelsea w dzisiejszym ćwierćfinale Młodzieżowego Pucharu Anglii. Menedżer Srok wierzy, że młodzi piłkarze znów mogą zostać zainspirowani przez publiczność na St. James’ Park.

- To powinien być naprawdę dobry mecz pomiędzy dwoma wspaniałymi młodymi zespołami i jestem przekonany, że występ na St. James’ Park będzie fantastycznym doświadczeniem dla naszych piłkarzy, tak samo jak to było w spotkaniu czwartej rundy z Sunderlandem - mówi Pardew.

- Nie ma co do tego wątpliwości, że tak duża widownia zainspirowała ich tego wieczoru, a w spotkaniu z Chelsea będą musieli być w najwyższej dyspozycji.

- Jak do tej pory chłopcy wspaniale się spisują w tych rozgrywkach, w trzech meczach zdobyli 7 goli i stracili tylko jednego i życzę im wszystkiego najlepszego.

- Mam nadzieję, że znów zdołają dobrze zagrać i awansować do półfinałów.

Tymczasem po godzinie 13:00 Alan Pardew zjawił się na Wembley, gdzie stanie przed trzyosobową komisją Football Association, która nałoży na niego karę za uderzenie głową Davida Meylera.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl