Pardew gotowy na przyjęcie kary
Trzyosobowa komisja z Football Association przyjrzy się temu zdarzeniu i nie ma wątpliwości, że nałoży na Pardew surową karę. Menedżer Srok ma czas do jutra, by odpowiedzieć na zarzuty o nieodpowiednie zachowanie, ale on sam już pogodził się z tym, że kary nie uniknie.
- Nie wygląda to najlepiej. Widziałem to zdarzenie. Będę musiał przyjąć jakąkolwiek karę od Football Association i ją zaakceptować - mówi Pardew.
Zapytany o możliwość spędzenia reszty sezonu poza ławką, mówi: - Muszę poczekać i zobaczymy.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
synmajkaszleja napisał:06.03.14, 12:51Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





