Pardew: Santon jest bardzo ważny
Pardew powiedział w wywiadzie dla Northern Echo: - Kiedy patrzę na kogoś takiego jak Phil Neville, to moim zdaniem Santon może być Philem Neville’em tego klubu.
- Coś w stylu niedocenianego bohatera, jakim Phil był w Manchesterze United. Wystarczy spojrzeć na to, gdy oni zdobywali trofea, to on był tam bardzo ważnym zawodnikiem.
- Ważne jest to, że Davide ma długą przyszłość w tym klubie. Jest jeszcze młody i nabiera doświadczenia. Może grać na prawej i lewej obronie, a teraz pokazał też, że może grać w środku pola, więc patrzymy tutaj na bardzo ważnego piłkarza.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





