Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  3 listopada 2011, 13:28 | Marek

Co dalej z Hoilettem?

Junior Hoilett z Blackburn Rovers już od jakiegoś czasu jest łączony z Newcastle United oraz z Tottenhamem Hotspur. Kontrakt kanadyjskiego skrzydłowego kończy się w czerwcu, ale Rovers nie mają zamiaru rezygnować z jednego z lepszych swoich piłkarzy.

Blackburn jest zdesperowane by zatrzymać Hoiletta lecz ten nie jest zadowolony z wyników zespołów, a negocjacje na temat nowego kontraktu zakończyły się fiaskiem.

Logiczna wydawała się sprzedaż piłkarza już w styczniu, by chociaż trochę na nim zarobić, ale według Daily Mail menedżer Steve Kean żąda za piłkarza aż 18 milionów funtów, co jest ceną zaporową dla Newcastle, ale także dla Tottenhamu.

Wszystko wskazuje na to, że Hoilett będzie dostępny za darmo w lecie i wtedy do walki o jego podpis może włączyć się więcej drużyn.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 3

DrunkDevil napisał:03.11.11, 14:29
Na pewno dobry pomysł.Kolejny gracz,którego można tanio pozyskać,najlepsze lata kariery ma przed soba i jego cena będzie rosła.
Baczek napisał:03.11.11, 14:40
Jeśli nie przedłuży kontraktu, to w styczniu pojawi się o wiele więcej chętnych i wtedy raczej będziemy mieli marne szanse na pozyskanie go.. Bardzo wątpliwe, że zobaczymy go w koszulce w biało-czarne pasy.
horbi napisał:03.11.11, 16:56
Dobry zawodnik widziałem go jak grał w St pauli :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl