Cabaye i Tiote po zwycięstwie
- Musieliśmy wrócić do podstaw, by wygrać i to właśnie zrobiliśmy. Menedżer powiedział nam o tym, jak długo Newcastle czeka na zwycięstwo na Old Trafford, więc może to był odpowiedni czas na to, by tutaj przyjechać i wygrać - mówił zaraz po meczu Cabaye.
- Byliśmy skupieni na meczu, by wszystko zrobić dobrze, grać solidnie i dziś jesteśmy szczęśliwi.
- Na nas nie ciąży presja. W tym roku liga jest dość otwarta. Czołowe drużyny są na szczycie i trudno powiedzieć kto wygra ligę. My jesteśmy na szóstym czy siódmym miejscu i nabraliśmy trochę pewności siebie, by grać na luzie i nie myśleć o tym, by nie spaść.
Tiote dodał: - Wiedzieliśmy, że trudno będzie przyjechać na Old Trafford i wygrać. Myślę, że zagraliśmy dobrze i dlatego odnieśliśmy zwycięstwo.
- Druga połowa była dla nas trudna, ponieważ oni próbowali stwarzać sobie okazje, ale pozostaliśmy zwarci. Utrzymywaliśmy się przy piłce, co pozwoliło nam wygrać.
- Gdy wygrywasz, to nabierasz pewności siebie. Pokonaliśmy wiele dobrych zespołów, kluczowe w naszej drużynie jest to, że gramy razem, ciężko pracujemy. To dla nas bardzo ważne zwycięstwo i nigdy o nim nie zapomnimy.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





