Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  7 listopada 2013, 14:04 | Marek

Williamson będzie grał dalej

Jak podaje Journal, Mike Williamson może zachować miejsce w wyjściowej jedenastce Newcastle United na niedzielny mecz z Tottenhamem Hotspur, nawet jeśli do gry wróci kontuzjowany ostatnio Fabricio Coloccini, który miałby zmienić Mapou Yangę-Mbiwę.

Wydawało się, że Williamson nie otrzyma wielu szans w tym sezonie, ale kontuzje w zespole sprawiły, że 30-letni obrońca wrócił na boisko i spisywał się bardzo dobrze.

- Po prostu czekasz na swoją okazję - mówi Williamson.

- Kiedy czujesz, że nie ma światła na końcu tunelu, a drużyna nie gra dobrze, to możesz poczuć, że przyszedł czas na pokazanie menedżerowi, że zaplecze drużyny również ma umiejętności.

- Tak, to jest trudne, ale musisz zachować wiarę. To właśnie menedżer próbuje wprowadzić do zespołu. Musiałem wierzyć, że w pewnym momencie dostanę szansę na grę w wyjściowym składzie.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl