Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  7 października 2013, 19:58 | Marek

Tiote: Rywalizacja jest dobra

Cheick Tiote przyznał, że rywalizacja o miejsca w wyjściowej jedenastce jest dobra dla Newcastle United, ponieważ każdy piłkarz musi dawać z siebie wszystko, by nie wylądować na ławce. Tiote sam ostatnio więcej czasu spędzał na ławce, ale wrócił już do gry.

- To jest dobra sprawa dla nas piłkarzy. Kiedy dostajesz szansę, to musisz ją wykorzystać. Jest zbyt wielu dobrych zawodników w składzie. Menedżer musi podjąć decyzję - mówi Tiote.

- Kiedy wychodzisz na boisko, to musisz dać z siebie wszystko i grać jak najlepiej dla kibiców lub po to, by zachować miejsce w składzie.

O ostatnich wynikach Tiote powiedział: - To ciężkie, kiedy się przegrywa, bo wiemy, że mamy dobrych piłkarzy. Wszyscy jednak byli skupieni na Cardiff.

- To było bardzo ważne dla nas, ponieważ przegraliśmy dwa poprzednie spotkania. Potrzebowaliśmy takiej odpowiedzi i ją odnaleźliśmy. Teraz wszyscy są szczęśliwsi, bo wygraliśmy.

- Czujemy, że jesteśmy teraz na dobrej pozycji w lidze, by ruszyć do przodu.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl