Zdecydowana poprawa Srok
Drużynę Alana Pardew przed sezonem opuścili piłkarze uważani za czołowych, a w letnim oknie transferowym nie udało się pozyskać tylu piłkarzy, ilu menedżer miał w planach.
Newcastle pozyskało jednak godnych następców i od początku tego sezonu notuje o wiele lepsze wyniki niż to miało miejsce w zeszłym sezonie. Warto chociażby wspomnieć o zeszłorocznej porażce na własnym stadionie z Blackburn Rovers czy utracie prowadzenia w ostatniej minucie derbów Tyne-Wear.
Kibice Srok mogą się cieszyć, że ich zespół potrafi wygrywać z drużynami z dołu i środka tabeli, a z drużynami jak Arsenal czy Tottenham walczyć jak równym z równym. Trzeba mieć nadzieję, że Newcastle nadal będzie prezentować taką formę, ale prawdziwy test czeka ich w listopadzie, w którym dwukrotnie jadą do Manchesteru i podejmują Chelsea.
Porównanie wyników z sezonów 2010/11 i 2011/12:
| Przeciwnik: | 2010/11 | 2011/12 |
| Arsenal (d) | 4:4 | 0:0 |
| Sunderland (w) | 1:1 | 1:0 |
| Fulham (d) | 0:0 | 2:1 |
| QPR (w) | 1:0* | 0:0 |
| Aston Villa (w) | 0:1 | 1:1 |
| Blackburn (d) | 1:2 | 3:1 |
| Wolves (w) | 1:1 | 2:1 |
| Tottenham (d) | 1:1 | 2:2 |
| Punkty: | 8 | 16 |
| * - wynik z sezonu 2009/10. | ||
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 2
Skorpion napisał:21.10.11, 14:35Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





