Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 12 września 2013, 19:50 | Marek

Ameobi pewny siebie

Shola Ameobi wrócił podbudowany ze zgrupowania kadry Nigerii, która zapewniła sobie awans do kolejnej rundy eliminacji do Mundialu, a w meczu towarzyskim z Burkiną Faso napastnik Srok zdobył gola. Teraz chce pokazać, że w klubie też można na niego liczyć.

- Czuję, że w tej drużynie wciąż mogę grać dla Newcastle - mówi Shola.

- Niestety nie mam takiego luksusu, że mogę wybierać skład, więc mogę robić tyle, ile mogę. Czuję się pewny siebie i swoich umiejętności, czuję, że mogę rywalizować z każdym w tym klubie.

- W czasie okna transferowego wiele mówiło się o tym, że klub będzie chciał sprowadzić nowych napastników, ale zawsze tak było.

- Ja będę dalej ciężko pracował i starał się, by upewnić się, że będę grał dla tej drużyny.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl