Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  3 września 2013, 16:48 | Marek

Oświadczenie Alana Pardew

Alan Pardew opublikował na stronie internetowej Newcastle United oświadczenie w sprawie zamkniętego okna transferowego. Menedżer uważa, że kadra Srok jest wystarczająco mocna, a zawodnicy, którzy mogli ją wzmocnić, byli dla klubu zbyt drodzy.

W oświadczeniu Alan Pardew napisał: - Jesteśmy zachwyceni, że w tym oknie transferowym sprowadziliśmy do klubu Loica Remy’ego i mamy nadzieję, że stworzy on ekscytującą i efektywną parę napastników z Papissem Cisse.

- Joe pracował nad wieloma celami, szczególnie na pozyskaniu ofensywnego piłkarza. Niestety kilka z tych opcji, które były w naszym zasięgu finansowym, nie były lepsze od tego, co już mamy w zespole i nie ma sensu, by sprowadzać nowych piłkarzy, dopóki nie wzmocnią nas i nie poprowadzą naprzód.

- Większość z naszych interesów dopięliśmy w styczniowym okienku, zakupując pięciu wspaniałych piłkarzy pierwszego zespołu.

- Z mocnym składem, jaki mamy, powinniśmy podejść do tego sezonu pozytywnie i z optymizmem.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 6

Marek napisał:03.09.13, 16:49
Czyli jest tak, jak można się było spodziewać. Kinnear i Ashley zawalili, a Pardew musi się tłumaczyć.
superłoś napisał:03.09.13, 16:57
Sam też zawalił... Jest pizdą i tyle... Taki sam jak reszta...
elsiete napisał:03.09.13, 17:04
Niech ta zapijaczona morda JK i grubas sie wypowiedzą a nie AP, który ma mało do gadania w kwestii transferów.
Łukasz napisał:03.09.13, 17:14
Nawet nie wiadomo czy to jego słowa. Kadra jest duża(jest za wiele piłkarzy do niczego wiliamson guthierez obertan) np Obertana można sprzedać ale napastnik by się przydał , jakby pozbyli się tej trujki był by hajs na tygodniowke dla napastnika
dbmagpie napisał:03.09.13, 19:41
Wypowiedź AP jest bez sensu.Skoro niektórzy zawodnicy ,których chcieliśmy sprowadzić nie byli lepsi od tych ,których mamy to po co wogóle się o nich NUFC starało? C odo sprzedaży NUFc to moja teordia jest taka. Grubas nie chciał już inwestować za dużo a Llambias chciał przeznaczyć jakies środki na transfery dla Pardew. Llambias się postawił i odszedł a Grubas zatrudnił Jokea,który robił wszystko aby nie doszło do transferów.Wcale nie jest wykluczone ,że jeszcze w tym roku lub sezonie nasze NUFc bedzie miało nowego właściciela.Jesli tak się stanie to ciekawe czy bedzie szczodry to wydawania kasy na piłkarzy...
dublion napisał:03.09.13, 20:36
już 26.08 było wiadomo ,że nie będzie transferów.wystarczy przeczytać news-a "Kinnear Współpracuję z Pardew"..co nie zmienia faktu ,że cyrk w NUFC jest konkretny.grubasowi ten klub potrzebny jest tylko do trzepania monety.ma w dupie co myślimy o nim.dla niego ważna jest forsa i to zresztą jest przekleństwem football-u.zmiana właściciela jak najbardziej wskazana i jeśli do takiej dojdzie to oby nie na gorszego piżdzielca.MIKE ASSHOLE OUT

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl