McCarthy zastąpi Cabaye’a?
Przeszkodą w transferze McCarthy’ego może być cena, gdyż Wigan żąda 15 milionów funtów, a menedżer Owen Coyle przyznał, że klub nie musi nikogo sprzedawać.
Everton i Newcastle są gotowi zaoferować około 8 milionów funtów za McCarthy’ego.
Alan Pardew sam nie wie, czy Cabaye’a w ogóle trzeba będzie zastępować. - Nie można powiedzieć, że on na pewno zostanie, nastawienie piłkarza jest takie, że trzeba mieć się na baczności.
- Sprawa jest w toku. Musimy być zabezpieczeni. Musimy znaleźć rozwiązanie. Jeśli odejdzie, to powodzenia. Do widzenia. Będziemy musieli go zastąpić kimś równie dobrym.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





