Pardew zadowolony z Cisse
- Wszyscy napastnicy muszą zdobywać gole, to dodaje im pewności siebie. To była wspaniała bramka i jestem z niej bardzo zadowolony - mówi Pardew.
- Był pod sporą presją. Uwielbiamy i wspieramy go. Pracował bardzo ciężko. To wszystko obrazuje, ponieważ bez ciężkiej pracy nie zdobywa się takich goli.
- Brawa dla niego, bo nie pracował z zespołem w czasie przygotowań.
O samym meczu menedżer powiedział: - Rywale wywierali na nas sporą presję, więc musieliśmy grać bardzo dobrze. Zdobyliśmy dwa świetne gole. Nie ujmując St Mirren, do przerwy mogliśmy strzelić trzy, cztery bramki.
- Byliśmy znakomici. Również na początku drugiej połowy. Mieliśmy kilka dobrych występów. Dummett i Sammy ustawili się w pozycji, z której mogą walczyć o miejsca w składzie. Wyróżnili się z reszty. Teraz muszą to dotrzymać do meczu z Manchesterem City.
- Mapou Yanga Mbiwa i Fabiricio Coloccini zagrali dla nas bardzo solidnie.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





