Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 22 czerwca 2013, 11:46 | Marek

Ferguson myśli o wypożyczeniu

Shane Ferguson przyznał, że jeśli w przyszłym sezonie będzie mógł odejść na wypożyczenie, to chętnie z tego skorzysta. W zeszłym sezonie skrzydłowy Newcastle United spędził kilka miesięcy w Birmingham City i bardzo podobało mu się te doświadczenie.

- Muszę po prostu poczekać i zobaczymy jak będzie, gdy za kilka tygodni wrócę na przygotowania do sezonu i zobaczymy jakie są plany - mówi Ferguson.

- Myślę, że już były rozmowy o kolejnym moim wypożyczeniu. Widziałem, że w gazetach również o tym pisali. Fajnie było w zeszłym sezonie pójść na wypożyczenie i zagrać wiele meczów.

- Zdobyłem gola oraz miałem kilka asyst i jak mówię, wspaniale było wyjść i grać. Naprawdę podobało mi się w Birmingham. Lee Clark był moim trenerem w rezerwach Newcastle, więc to był jeden z powodów, dla których wybrałem Birmingham.

- Wiedziałem czego oczekuje. Jest świetnym menedżerem i gdy tam przeszedłem to dobrze to działało. Jeśli Newcastle sprowadzi kilku nowych piłkarzy, to szczerze mówiąc nie będę miał nic przeciwko, by znów pójść na wypożyczenie, by więcej grać.

- Byłoby świetnie, gdybym mógł zaliczyć cały sezon. Odejście na wypożyczenie, poznanie nowych chłopaków w Birmingham i życie w nowym mieście to było wspaniałe doświadczenie.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl