Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 13 czerwca 2013, 19:47 | Marek

Woodman: Krul będzie jeszcze lepszy

Trener bramkarzy Newcastle United Andy Woodman uważa, że Tim Krul wróci silniejszy po trudnym dla niego sezonie, w którym aż trzykrotnie musiał pauzować przez kontuzję. 41-letni trener dodaje, że bardzo dobrze rozumie się z holenderskim golkiperem.

- Tim był znakomity w zeszłym sezonie. Myślę, że dobrze nam się pracowało. Zaprzyjaźniłem się z tymi chłopakami. Myślę, że to ważne - mówi Krul.

- Może to się różnić u innych trenerów. Tim polubił mnie, a ja jego.

O kontuzjach Holendra Woodman dodał: - Wróci na następny sezon i jego ramię będzie w porządku. Będziemy mieli dwóch dobrych bramkarzy w Newcastle, nie licząc młodszych.

- Tim był świetny, szczególnie w dwóch meczach w Lidze Europy i w lidze. Spisywał się znakomicie. Jego sezon był przerywany i nie można powiedzieć, że to były drobne urazy.

- To były poważne kontuzje, szczególnie kontuzja łokcia. Mimo to grał.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl