Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  1 czerwca 2013, 12:55 | Marek

Agent zaprzecza plotkom o Cisse

Papiss Cisse najprawdopodobniej zostanie w Newcastle w przyszłym sezonie, gdyż plotki o zainteresowaniu rosyjskich klubów okazały się nieprawdziwe. Zaprzeczył temu agent Guido Nickolay, który był cytowany przez media, chociaż wywiadu nie udzielał.

Dodatkowo Nickolay poinformował, że już od roku nie jest przedstawicielem senegalskiego napastnika, więc nie może szukać dla niego klubu.

Nickolay powiedział: - Nie jestem już jego agentem. Nie wiem skąd te cytaty podawane w Rosji się wzięły. Nie jestem jego agentem od maja, więc nie próbowałbym ofert dla niego.

Przedstawicielami Cisse jest teraz londyńska agencja World In Motion, ale dziennikarze Shields Gazette nie zdołali się z nimi skontaktować, by wyjaśnić sytuację.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl