Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 23 maja 2013, 19:24 | Marek

Oficjalnie: Pardew zostaje

Dyrektor zarządzający Derek Llambias spotkał się w środę z Alanem Pardew i Mike’em Ashleyem, by omówić nie udany dla Newcastle United sezon 2012/13. Jak można było się spodziewać, do żadnych zmian w sztabie szkoleniowym Srok nie dojdzie.

Llambias powiedział dla oficjalnej strony klubu: - Wszyscy związani z klubem są rozczarowani miejscem, na którym zakończyliśmy poprzedni sezon, szczególnie po świetnym wcześniejszym roku.

- Nasza dyskusja w środę była bardzo konstruktywna i wskazaliśmy szereg czynników, które przyczyniły się do sezonu poniżej naszych oczekiwań.

- Teraz chcemy w pełni skupić się na następnych rozgrywkach oczekując miejsca co najmniej w czołowej dziesiątce Premier League.

- W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele spekulacji, ale naszym pragnieniem jest długoterminowa stabilizacja w klubie, co podkreślaliśmy we wrześniu. Teraz wszyscy musimy blisko współpracować, by upewnić się, że zobaczymy nasz zespół znów walczący o miejsca w górnej części tabeli.

- Chcielibyśmy podziękować kibicom za ich ciągłe wsparcie i gwarantujemy im, że nadal będziemy im zapewniać niedrogie oglądanie futbolu na St. James’ Park.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl