Rooney do Newcastle?
SDN powołując się na źródła bliskie negocjacjom stwierdziło, że Sroki odbyły już początkowe rozmowy z agentem Rooneya, ale oba kluby jeszcze nie skontaktowały się ze sobą.
Oczywiście dziennikarze zajmujący się Newcastle na co dzień od razu skontaktowali się ze swoimi źródłami z klubu i jak się można było spodziewać, informacje te są nieprawdziwe.
Chronicle skontaktowało się też z agentem piłkarza i on również zaprzeczył tym plotkom.
Warto jednak wspomnieć, że Newcastle interesowało się Rooneyem w 2004 roku, gdy grał jeszcze dla Evertonu. Walkę o gwiazdę angielskiej piłki wygrały Czerwone Diabły, a Sroki zamiast Rooneya pozyskały z Realu Madryt Michaela Owena.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
borys napisał:15.05.13, 19:23Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.






ale te prochy co biora daja powera:)