Gouffran ma pomóc wygrać
- Oglądałem ich rewanżowy mecz z Bordeaux, gdy wygrali 3:2 - mówi Gouffran dla Chronicle.
- Benfica ma dobry zespół złożony z dobrych piłkarzy, jak np. Oscar Cardozo. Strzela wiele bramek i jest niebezpieczny, w drugim meczu przeciwko mojemu byłemu klubowi zdobył dwie bramki.
- W Portugalii będziemy musieli być silni, by go zatrzymać.
- Musimy spróbować nie stracić bramki. Jeśli to nam się uda, to będziemy mogli zrobić różnicę w Newcastle. Mam sporą wiarę w swoich kolegów z drużyny.
Gouffran ma nadzieję, że zespół sięgnie w maju po puchar. - Mamy na to szansę. Każdy ćwierćfinalista je ma. Musimy robić swoje.
Newcastle czeka jeszcze walka o utrzymanie w lidze, o czym Yoan mówi: - Zostało wystarczająco dużo meczów, by skończyć sezon na dobrej pozycji.
- W tym sezonie Premier League w tabeli jest bardzo ciasno. Tak, jesteśmy tuż nad strefą spadkową, ale wciąż jest szansa na walkę o czołową dziesiątkę. To pokazuje, jak ciasno jest w lidze.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





