Debuchy blisko Newcastle
Według francuskiej gazety oba kluby zgodziły na sumę 6 milionów euro i teraz chodzi tylko o dogadanie bonusów, czyli opłat zależnych od występów Debuchy’ego w barwach Newcastle, ale nie ma wątpliwości, że reprezentant Francji zostanie Sroką.
Do porozumienia doszło, gdyż Newcastle pilnie potrzebuje obrońcy, a Lille potrzebuje pieniędzy. W dodatku Debuchy wciąż gniewał się na działaczy za to, że nie puścili go do Newcastle w lecie.
Oficjalne klub z St. James’ Park ma potwierdzić niedługo po otwarciu okna transferowego.
Informację podaje również Sky Sports, opierając się na własnych źródłach.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





