Pardew liczy na wzmocnienia
- Potrzebuję kilku piłkarzu i jeśli myślicie, że o nich nie pytam, to jesteśmy w poważnym błędzie.
- Potrzebuję paru zawodników, do tej grupy może nawet i trzech. Dopiero zobaczymy, czy będziemy mogli ich pozyskać, jeśli chodzi o finanse.
Pardew oczekuje na wsparcie ze strony Mike’a Ashleya. - Mike otwarcie przyznawał w lecie, że powinniśmy kupić jeszcze jednego zawodnika, sam na to zwracał uwagę.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 4
borys napisał:21.12.12, 19:06Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





