Drużyna U-18 rozbita w derbach
Newcastle objęło prowadzenie w 10 minucie, gdy gola zdobył Lewis Aird, który dopiero co wrócił do gry po 13-meisięcznej kontuzji.
Już dwie minuty później Czarne Koty doprowadziły do wyrównania dzięki bramce George’a Honeymana, a do końca pierwszej połowy na listę strzelców wpisali się jeszcze Callum Hope, Ross Holland oraz Mikael Mandron.
W drugiej połowie Mandron i Holland zdobyli swoje drugie bramki i Sunderland wygrał 6:1, a zwycięstwo mogło być jeszcze wyższe, ale Martin Smith trafił z rzutu karnego w poprzeczkę.
Barclays Premier League U-18
Newcastle United - Sunderland AFC 1:6 (1:4)
Bramki: Aird - Honeyman, Hope, Holland (2), Mandron (2),
Skład NUFC: Freddie Woodman, Macauley Booth, Lewis Aird, Ben Drennan (89’ Jake Fenton), Alex Kitchen, Lee Desmond, Jamie Sterry (65’ James Morgan), Alex Gilliead, Tom Heardman (73’ Daniel Barlaser), Adam Armstrong, Alex Gilliead
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





