Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  1 listopada 2012, 11:42 | Marek

Będą rozmowy z Simpsonem?

Z początkiem lipca kończy się kontrakt Danny’ego Simpsona z Newcastle United, a negocjacje nowej umowy zostały przerwane po tym, jak prawy obrońca nie przyjął ostatecznej oferty klubu. Simpson może jednak wrócić do rozmów po Nowym Roku.

Źródło tej informacji mówi: - Danny będzie musiał poczekać na to, co zdarzy się w oknie transferowym. Klub ma z większością zawodników podpisane długoterminowe umowy, a Danny jest wyjątkiem.

Prawdopodobnie Sroki nie będą kolejny raz pytać Lille o możliwość wykupu Mathieu Debuchy’ego, którego nie udało się pozyskać w lecie. Być może sprawa prawego obrońcy zostanie przełożona do lata.

Do tego czasu w podstawowym składzie może grać Simpson, o którym Alan Pardew mówi: - On jest niedoceniany przez naszych kibiców, ale jego praca w obronie jest ważna. Zdecydowanie może sobie radzić ze skrzydłowymi.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 1

32. napisał:01.11.12, 14:28
Ten człowiek powinien być co najwyżej rezerwowym. Porządnie nawet dośrodkować nie potrafi, a w dzisiejszej piłce, to obowiązek prawego obrońcy.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl